Вшанування пам’яті борця за незалежність України Мирослава Онишкевича

Січень 26, 2021 dolyalviv НОВИНИ

Угнів Онишкевич26 січня громадськість Львівщини відзначила 110-та річницю від дня народження Мирослава Онишкевича – майора УПА, командира Військової округи “Сян”, закатованого у Варшаві спецслужбами комуністичного режиму Польської Народної Республіки.

З цієї нагоди голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції обласної ради, директор Меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета, а також директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Андрій Ковальський, історик Микола Посівнич відвідали родинне село братів Онишкевичів у селі Угнів Червоноградського району.

Вони побували в Угнівській загальноосвітнй школі I-III ступенів імені братів Онишкевичів, де поспілкувалися з учнями про внесок військового діяча Мирослава Онишкевича у становлення української державності. Опісля, разом зі школярами та вчителями, поклали квіти до пам’ятної таблиці на будинку, де народилися брати Онишкевичі, та до хреста поруч із церквою Різдва Пресвятої Богородиці м. Угнів.

«Будемо шукати місце поховання видатного борця за незалежність України та ініціювати встановлення пам’ятного знаку-погруддя», – зазначив Святослав Шеремета.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест