ПОШУК ПОЛЕГЛИХ / ЗНИКЛИХ

В час, коли Українська держава героїчно чинить спротив широкомасштабному збройному наступу Російської Федерації і щодня бореться за наше мирне існування, Меморіально-пошуковий центр «Доля» тимчасово призупиняє свою звичну експедиційну діяльність та продовжує працювати відповідно до вимог військового стану.

Герої Збройних сил України та Територіальної оборони дають тверду відсіч ворогу і ми щиро віримо в нашу перемогу. Ми засуджуємо акт російської агресії та починаємо формувати достовірну джерельну базу свідчень кривавих злочинів московської воячні на українських землях.

Звертаємося до всіх громадян України, які були вимушені покинути власні домівки, якщо Ваші рідні та близькі загинули, були поранені чи з ними втрачений зв’язок, якщо Ви стали свідками військових злочинів московії, якщо Вам відомо про загибель наших бійців, місця здійснення масових вбивств та захоронень мирного населення, просимо повідомляти про такі факти у наш Центр. Ваші свідчення є неймовірно цінними для відновлення історичної правди, а за кожен свій злочин окупанти повинні відповісти сповна.

Для пошуку полеглих чи зниклих воїнів/мирних громадян Ви можете зв’язатися із фахівцями нашого Центру за телефоном 095_487_14_13 або через електронну пошту dolya.poshuk@ukr.net, надіславши заповнені анкети, що додаються.

(Для завантаження анкети клікаємо на квадратик зі стрілочкою у верхньому правому куті анкети і завантажуємо ту чи іншу форму на комп’ютер).

Завантажити


Розробка: Квест