ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

Листопад 15, 2017 dolyalviv Анонси подій

СвічкаАНОНС.

27 листопада 1942 року німецькими окупантами було розстріляно 60 в’язнів Чортківської тюрми у полі між Чортковом та Ягільницею, що на Тернопільщині. Протягом багатьох років тривали пошуки місця розстрілу, які нарешті увінчалися успіхом – поховання були віднайдені працівниками меморіально-пошукового підприємства “Доля”.  І ось через 75 років загиблих буде поховано з усіма почестями та за християнським звичаєм.

Чин поховання відбудеться 18-19 листопада 2017 року.

18 листопада о 12 год 30 хв труни з тлінними останками будуть доставлені до катедрального Собору Петра і Павла у м.Чорткові, де їх зустрічатимуть духовенство, родичі загиблих і миряни. Тоді ж відбудеться панахида. Протягом доби всі бажаючі матимуть змогу вклонитися праху загиблих у Соборі.

19 листопада о 12 год розпочнеться чин похорону. Від катедрального Собору Петра і Павла траурна процесія рухатиметься через площу Героїв Євромайдану, пройде вулицею Степана Бандери до центрального міського кладовища, де й відбудеться поховання невинно убієнних.

Запрошуємо Вас своєю присутністю вшанувати пам’ять загиблих Героїв.

Контактна особа: заступник голови Чортківської районної державної адміністрації Віват Іван Осипович – тел.  068 62 708 92

                                                   Чортківська районна державна адміністрація


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест