В Пустомитах урочисто відкрили Меморіал пам’яті воїнів Української Галицької Армії

Листопад 12, 2019 dolyalviv НОВИНИ

1Нещодавно на кладовищі міста Пустомити, в мікрорайоні Глинна, було урочисто відкрито Меморіал пам’яті воїнів Української Галицької Армії, де знайшли свій вічний спочинок 994 солдати австро-угорської армії, які загинули у боях в роки Першої Світовоі Війни йі де були поховані 111 стрільців Української Галицької Армії, які загинули в роки українсько-польської війни 1918-1919 років.

Розпочався захід із Гімну України у виконанні народної хорової капели «Галичани». Потім відбулися поминальні Богослужіння за участі місцевих священників, та освячення Меморіалу. На вічу з нагоди відкриття Меморіалу виступили керівники області, Пустомитівського району та міста. У мистецькій програмі заходу звучали вірші та патріотичні пісні.

Виступаючи на вічу, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка щиро подякувала працівникам Меморіально-пошукового центру «Доля» за історичні дослідження та пошукові роботи.

У поминальних заходах з нагоди відкриття Меморіалу також взяли участь й представники Тірольського відділення Австрійської меморіальної організації «Чорний хрест», які суттєво долучаються до спорудження цього комплексу.

1а 2 34 5


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест