У ПАМ’ЯТЬ ТИХ, ХТО ГОЛОВУ ПОКЛАВ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ДЕРЖАВНІСТЬ

Червень 18, 2020 dolyalviv НОВИНИ

0117-18 червня працівники Меморіально-пошукового центру «Доля» Львівської обласної ради, спільно із партнерами із відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», у рамках угоди про співпрацю, провели чергову толоку з благоустрою Меморіалу першої української дивізії «Галичина» Української національної армії, що в околицях села Червоне Золочівського району Львівщини.

Під час толоки було викошено трав’яні зарості по усьому периметру Меморіалу та поміж могильними і символічними хрестами. Окрім того було пострижено та відповідним чином сформовано кущові насадження, а також прибрано площадки і сходини, які ведуть до каплички Меморіалу.

Після виконаних робіт пошуковці підприємства «Доля», як зазвичай, помолилися за душі воїнів дивізії, які у липні 1944-го полягли у запеклій боротьбі із більшовицькими зайдами в Бродівському оточені.

До речі, заповідні ділянки НПП «Північне Поділля» у фізико-географічному плані розкидані по тих територіях, де спекотним літом 1944 року розташовувалися бойові позиції полків та допоміжних підрозділів дивізії «Галичина».

1 23 4 7


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест