Святослава Шеремету впустили до Німеччини, не зважаючи на польську заборону в’їзду до країн шенгенської спільноти

Грудень 4, 2017 dolyalviv НОВИНИ

Шеремета у Німеччині4 грудня німецькі прикордонники пропустили до Німеччини секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, директора меморіально-пошукового підприємства «Доля» Святослава Шеремету, якому польські прикордонники анулювали шенгенську візу із забороною на рік в’їжджати до країн Шенгену.

«Тільки що прилетів у Берлін в аеропорт Шенефельд. Пройшов паспортний контроль. До мене не було жодного зауваження. Вирушаю в місто. Не дивлячись на дії МЗС Польщі щодо заборони мені в’їзду в країни Шенгену, посольство Німеччини надало мені візу дійсну на території Німеччини. Вирушаю на раніше заплановані зустрічі у Берліні. Передаю привіт Ващиковському», – зазначив у коментарях Святослав Шеремета.

Як уже повідомлялося, 18 листопада цього року польські прикордонники не пропустили Святослава Шеремету до Польщі, заборонивши йому в’їзд до цієї країни й анулювавши шенгенську візу, яку він отримав у посольстві Німеччини. Святослав Шеремета потрапив до так званого «чорного списку» міністра МЗС Республіки Польща Вітольда Ващиковського  – списку заборонених до в’їзду в Польщу громадян України через, начебто, «антипольські погляди», незрозуміле  «блокування» питання проведення ексгумації та реновації місць польських поховань.

Святослав Шеремета, після того як йому було польською стороною анульовано візу, звернувся до німецького посольства й отримав шенгенську візу з правом одноразового перетину кордону.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест