Працівники меморіально-пошукового центру «Доля» впорядкували меморіальний цвинтар на горі Маківка

Травень 5, 2018 dolyalviv НОВИНИ

1У продовж трьох днів працівники меморіально-пошукового центру «Доля», що при Львівській обласній раді, впорядковували меморіальний цвинтар Українських січових стрільців на горі Маківка Сколівського району Львівської області. Під час робіт з благоустрою меморіального комплексу пошуковці КП ЛОР «Доля» викосили бур’яни поміж могилами січових стрільців, прибрали побутове сміття, відновили штукатурку на фундаменті головного монументу, побілили бордюри по периметру та зав’язали національні стрічки на могильних хрестах.

2

Як зазначив у коментарях заступник директора з пошукової роботи КП ЛОР «Доля» Володимир Харчук, благоустрій проведено до дня відзначення чергової річниці переможних боїв легіону Українських січових стрільців на горі Маківка у 1915 році проти російської імператорської воячні.

3

У неділю, 6 травня, тут відбудуться урочисті заходи з відзначення 103-ї річниці перемоги Українських січових стрільців на горі Маківка, у яких братимуть участь перші особи Львівщини. В рамках урочистостей планується сходження на гору Маківка, покладання квітів до Меморіалу та запалення лампадок до могил Українських січових стрільців, а також відбудеться панахида та громадське віче. Урочисті заходи розпочнуться о 13.00.

4

До речі, працівники меморіально-пошукового центру «Доля» уже впродовж багатьох років із власної ініціативи опікуються похованнями Українських січових стрільців на горі Маківка.

5


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест