Пошуковці меморіально-пошукового центру «Доля» отримали австрійські нагороди

Вересень 25, 2018 dolyalviv НОВИНИ

1аНещодавно працівники меморіально-пошукового центру «Доля» Львівської обласної ради отримали австрійські нагороди – Почесні хрести. Нагороди пошуковцям із КП ЛОР «Доля» вручили представники філії ГО «Австрійський Чорний Хрест» в Україні.

У коментарях директор меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета зазначив: «Приємно, що організація «Австрійський Чорний Хрест» відзначила нагородами фахівців меморіально-пошукового центру «Доля» за вагомий вклад у збереження пам’яті та пошук загиблих солдатів часів Першої світової війни. Почесні нагороди-Хрести отримали пошуковці Ярослав Онищук, Володимир Харчук, Остап Козак, Олег Сітарський, Михайло Возняк. Також «Автрійський Чорний Хрест» відзначив почесною нагородою Львівську обласну раду та її голову Олександра Ганущиниа за багаторічну підтримку проектів з увічнення пам’яті загиблих в часи Першої світової війни. Почесну нагороду для голови обласної ради отримав керуючий справами Валентин Харлов».

Австрійські нагороди українські пошуковці КП ЛОР «Доля» отримали за масштабну роботу з пошуку полеглих австрійських вояків – жертв Першої світової війни, яка проводилась упродовж багатьох років і продовжується до тепер.

3а2а


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест