Перепоховання останків полеглих воїнів Першої світової війни у селі Буховичі на Мостищині

Грудень 28, 2019 dolyalviv НОВИНИ

126 грудня 2019 року працівниками меморіально-пошукового центру «Доля» було проведено перепоховання останків 24 воїнів, які загинули у Першій світовій війні на теренах Львівщини.  За експертною оцінкою фахівців МПЦ «Доля», це були військові із трьох різних армій: цісарсько-королівської австро-угорської, кайзерівської німецької та російсько-імператорської.

Останки полеглих воїнів були віднайдені під час пошукових експедицій 2018-2019 років, що були проведені фахівцями-пошуковцями на території Львівської області, зокрема у Мостиському, Сколівському, Золочівському та Яворівському районах.

У церемонії перепоховання взяли участь працівники МПЦ «Доля», місцевий священник та представники громади села Буховичі та сільський голова Пнікутівської сільради, до якої належить село Буховичі, Микола Євстахович Нагайло.

Під час перепоховання директор меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета у своєму виступі наголосив: «Дуже важливо, що через сотню років після буремних воєнних подій Першої світової війни люди пам’ятають про загиблих. Фахівці меморіально-пошукового центру «Доля» практично кожного року під час пошукових експедицій віднаходять останки загиблих солдатів і вшановують їх пам’ять чином перепоховання з молитвою і військовими почестями».

Також Святослав Шеремета зазначив, що роботи з пошуку невідомих військових поховань будуть продовжуватися й у 2020 році.

2 3 4 5


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест