На Жовківщині перепоховали військових радянської армії, останки яких віднайшли пошуковці КП «Доля»

Травень 7, 2019 dolyalviv НОВИНИ

1аааУ вівторок, 7 травня, на військовому цвинтарі села Потелич, що у Жовківському районі, відбулась церемонія перепоховання військових радянської армії, які загинули у 1944 році. Їх остнки віднайшли пошуковці Львівського меморіально-пошукового центру «Доля».

Під час церемонії перепоховання місцеві священики провели похоронні Богослужіння ­– молитву за душі полеглих.

Також учасники похоронного церемоніалу виконали Державний Гімн України у супроводі оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Потім, відбулась громадська панахида.

«Сьогодні ми перепоховали 21 солдата, які загинули у часи Другої світової війни у складі радянської армії. Із 21-го – четверо ідентифіковані. Серед них є українці – вихідці з Харківської області. Усі солдати були віднайдені упродовж двох минулих років працівниками пошукових експедицій КП «Доля», які здійснювалися на території Львівської області. Зокрема, віднайдені останки були на території Золочівського району, Жовківського району та Мостиського району. Це перепоховання є визначальним, адже не завжди вдається ідентифікувати останки солдатів», – зазначив секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, директор меморіально-пошукового Центру «ДОЛЯ» Святослав Шеремета.

Також Святослав Шеремета зазначив, що товариство «Доля» скерувало відповідні запити, аби віднайти родичів ідентифікованих загиблих солдат.

1а

1бббб1вввв

1б1в1гггг

1г


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест