На Вінниччині урочисто перепоховали останки військовиків Армії УНР

Жовтень 1, 2018 dolyalviv НОВИНИ

1Нещодавно у селі Кукавка Могилів-Подільського району, що на Вінниччині, відбулася урочиста церемонія перепоховання останків 19 вояків Армії УНР, які загинули у боях з більшовиками 11 листопада 1920 року.

В 2017 році масове поховання поблизу села Кукавка було досліджене пошуковцями меморіально-пошукового центру «Доля» Львівської обласної ради на замовлення Українського інституту національної пам’яті. За результатами аналізу супровідного матеріалу та в результаті архівних досліджень істориків Михайла Ковальчука, Андрія Руккаса і Ярослава Тинченка було зроблено висновок, що у братській могилі спочивають вояки Армії УНР.

Як зазначив у коментарях відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій, директор меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета, загиблих українських Героїв перепоховали відповідно до християнських звичаїв та було віддано  належні військові почесті.

Також Святослав Шеремета подякував усім, хто долучився до реалізації важливого проекту з увічнення пам’яті полеглих воїнів Армії УНР.

23456789


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест