На Меморіальному кладовищі біля села Червоне відбулись перепоховання 29 останків вояків дивізії «Галичина»

Липень 29, 2019 dolyalviv НОВИНИ

1У неділю, 28 липня, на Меморіальному кладовищі біля села Червоне відбувся чин перепоховання 29-ох останків воїнів української дивізії «Галичина», які полягли на полях боїв у «Бродівському оточені» в липні 1944 року. Останки полеглих були віднайдені працівниками меморіально-пошукового центру «Доля» Львівської обласної ради.

Розпочалися поминальні заходи із Богослужінь за полеглими воїнами української та інших національностей. Потім відбулося громадське віче.

2

Виступаючи на вічу секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, директор меморіально-пошукового Центру «ДОЛЯ» Святослав Шеремета зазначив, що ті, кого тут вшановують, віддали найдорожче, що у них було – вони віддали своє життя за Україну. Українці, за словами Святослава Шеремети, добре знають свою історію і не потребують вказівок зі сторони, як вшановувати своїх героїв. «У багатьох столицях хочуть нам вказати як любити свою землю, як вивчати свою історію, як вшановувати полеглих воїнів. Але ми, українці, велика і горда нація. Ми, не дивлячись ні на що, самі будуємо своє сьогодення. І я переконаний, що у нас буде велике українське майбутнє», – сказав Святослав Шеремета.

3а

У поминальних заходах взяли участь представники Львівської обласної та Золочівської районної влади, працівники меморіально-пошукового центру «Доля», представники громадських організацій, зокрема й молодіжних, військові, мешканці довколишніх сіл, гості зі Львова, Золочева, Бродів, Тернополя та інших міст.

3456789


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест