На Львівщині відбулося перепоховання останків полеглих вояків-дивізійників

Липень 30, 2018 dolyalviv НОВИНИ

1У неділю, 22 липня, на військовому меморіальному цвинтарі біля села Червоне Золочівського району відбулося урочисте перепоховання останків воїнів-дивізійників, які полягли у битві під Бродами у липні 1944 року.

Віддати шану полеглим, останки яких віднайшли пошуковці меморіально-пошукового центру «Доля», прийшли ветерани, духовенство, представники влади та молодіжних організацій, громадськість. Священики відправили поминальне богослужіння за військовиками, які полягли на полі бою під час «Бродівського оточення».

2

Виступаючи на поминальному заході воїнів-дивізійників, відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій, директор меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета сказав: «Вони розуміли, що є два тоталітаризми: німецький – нацистський і радянський – комуністичний. І одні, й інші є ворогами України. Їх головне завдання було – не допустити тут «червоної чуми», але знову отримати зброю і потім воювати за незалежність України».

У момент захоронення у честь полеглих воїнів пролунав військовий салют.  Також присутні поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці на території кладовища.

3456


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест