Фахівці Меморіально-пошукового центру «Доля» локалізували три місця раніш невідомих поховань останків воїнів Другої світової війни

Квітень 18, 2021 dolyalviv НОВИНИ

7Минулого тижня фахівці меморіально-пошукового центру «Доля» провели пошукову експедицію на території Золочівського району. Метою експедиції був пошук невідомих поховань останків воїнів, які загинули в боях у Бродівському котлі в часі Другої світової війни, а точніше літом 1944-го. Під час недавньої експедиції було віднайдено три захоронення останків солдатів, про що були складені відповідні акти. В одному із віднайдених захоронень, схоже покоїться воїн дивізії “Галичина”. Але достеменно це буде визначено фахівцями “Долі” в часі розкопок та ексгумації. Адміністрація підприємства «Доля» вже готує відповідні документи на подання для отримання дозволів на їх ексгумацію та перепоховання.

«Пошук загиблих солдатів – є надзвичайно важливою справою. В цьому році, це перші знахідки фахівців Меморіально-пошукового центру «Доля». Сподіваюсь та вірю, що в тому сезоні, так як і в попередні роки, буде віднайдено ще багато місць поховань загиблих воїнів. І ми зможемо здійснити перепоховання відповідно до християнських традицій та віддати їм належну шану», – зазначив директор Меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета.

На сьогодні пошуковцями підприємства «Доля» вже локалізовано місця з останками полеглих воїнів. Після оформлення необхідної документації буде проведено ексгумацію та перепоховання.

1 3 4 5 6 2


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест