АНОНС. Відбудеться спільна прес-конференція працівників музею «Територія терору» та КП «Доля»

Грудень 18, 2017 dolyalviv Анонси подій

Територія терору 1У середу, 20 грудня, о 16.30 відбудеться спільна прес-конференція керівництва музею «Територія Терору» та меморіально-пошукового підприємства Львівської обласної ради «Доля» щодо результатів пошуково-ексгумаційних робіт, проведених у 2017 році на території садового кооперативу «Світоч» у Львові.

У прес-конференції візьмуть участь директор музею «Територія Терору» Ольга Гончар та директор КП ЛОР «Доля» Святослав Шеремета. В рамках заходу будуть представлені результати роботи щодо віднайдення останків жертв політичних репресій за адресою 6-й Топольний провулок та проведення польових пошукових досліджень із виявлення ймовірних місць поховань жертв воєн і політичних репресій у місті Львів.

Нагадуємо, що КП ЛОР «Доля» на замовлення музею «Територія Терору», починаючи з 2014 року, проводить пошуково-ексгумаційні роботи із виявлення останків в’язнів на місці колишнього таємного цвинтаря Пересильної тюрми №25. В результаті пошукових досліджень, здійснених у 2014-2015 роках, було виявлено 495 останків. Віднайдені в ході попередніх робіт останки були перепоховані на Личаківському кладовищі у лютому 2016 року.

Місце проведення прес-конференції – музейний комплекс «Територія Терору» (просп. Чорновола, 45 г).

Вхід вільний.

За детальною інформацією звертайтесь: Anna Shymanska, тел. 0967835096

Територія терору


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест