Директор підприємства «Доля» Святослав Шеремета взяв участь в обговоренні концепції спорудження Меморіалу воїнам УПА

Лютий 6, 2022 dolyalviv НОВИНИ

01Нещодавно директор Меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета здійснив робочу поїздку в Самбірський район Львівщини, в часі якої зустрівся із керівниками та представниками територіальних громад Самбірщини, зокрема й Новокалинівської.

Під час зустрічі в Новому Калинові були обговорені питання розвитку територіальної громади на предмет реалізації проєктів 2022 року, які могли би бути підтримані Львівською обласною радою. Також Святослав Шеремета відвідав місце поховання 4-ох невідомих воїнів УПА, останки яких у 2019 році віднайшли, ексгумували й перепоховали фахівці Меморіально-пошуковий центр «Доля» в селищі Дубляни Новокалинівської ТГ, та обумовив із представниками громади концепцію впорядкування цього місця – спорудження пам’ятного знаку і Меморіалу до 80-річчя УПА.

Робоча поїздка директора підприємства «Доля» Святослава Шеремети відбулася у день, коли українці всього світу відзначали 93-ю річницю створення ОУН – Організації Українських Націоналістів. У коментарях з цього приводу він сказав: «Організація Українських Націоналістів зробила свого часу чи не найбільше для того, щоб Україна була вільною та незалежною державою. Як свідчать українські історики та політологи, ОУН – це найуспішніший державотворчий проєкт 20-го століття.

У цю річницю, ми з колегами із Меморіально-пошукового центру «Доля» об’їжджаємо терени Самбірщини на предмет пошуку місць поховань воїнів Української повстанської армії, яку створила Організація Українських Націоналістів, і більшість військових УПА були членами ОУН».

02 03 04 05


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розробка: Квест